17. 08. 2016

Zdravotníci budou jako ze škatulky

Lékaři, zdravotní sestry a další zaměstnanci českobudějovické nemocnice budou od září doslova „jako ze škatulky“. Zaslouží se o to nový žehlicí stroj, který bude sloužit pro zpracování triček, košil, halen, šatů a plášťů. Nemocnice očekává markantní rozdíl v ošetření prádla.

„Žehlící stroj na zpracování tvarového prádla bude ve zkušebním provozu od konce srpna, v září bude fungovat v plném zatížení. Za jednu hodinu při obsluze jedním pracovníkem vyžehlí 240 kusů triček, halen nebo plášťů. Nový stroj významně zkvalitní žehlení osobního prádla našich zaměstnanců,“ uvedl místopředseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a. s., Ing. Martin Bláha, MBA.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo