15. 12. 2015

Zdravotní klauni rozveselili pacienty onkologického oddělení

S heslem „úsměv léčí" se do českobudějovické nemocnice vypravili zdravotní klauni, kteří přišli rozveselit a zpříjemnit předvánoční čas pacientům onkologického oddělení. Doktorka Gusta Hustá a zdravotní sestra Laděna Sladěná měly pro pacienty připravené legračních scénky a dárkové taštičky „plné humoru". Tyto dárkové taštičky obsahují nejrůznější humorné knihy, CD, a další prostředky na odreagování. Cílem této akce je vážně nemocným pacientům pomoci alespoň na chvíli zapomenout na náročnou léčbu a zlepšit jejich psychický stav.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.