kvalita a bezpeci
31. 07. 2019

Zástupci Kapky naděje předali Dětskému oddělení českobudějovické nemocnice nová nemocniční lůžka

Ve středu 31. července se v 13 hodin uskutečnilo na Dětském oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. předání daru od Nadačního fondu Kapka naděje – čtyř nových nemocničních lůžek.

„Jsem rád, že se zde dnes můžeme setkat při slavnostní příležitosti, kterou je předání nových nemocničních lůžek pro Dětské oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s., a to v celkové hodnotě 250 tisíc korun. Doufám, že tato spolupráce bude pokračovat i nadále, a že se sejdeme i dříve než po třech letech,“ uvedl ředitel Nadačního fondu Jan Fischer, MLitt.

Nemocnice České Budějovice, a.s. spolupracuje s Kapkou naděje již od roku 2010. „Například v roce 2016 jsme od Kapky naděje dostali tři monitory vitálních funkcí včetně příslušenství v hodnotě 350 tisíc korun. Významný byl mimo jiné i dar videogastroskopu v celkové hodnotě 300 tisíc korun v roce 2012. Spolupráce si velmi vážíme. Děkujeme,“ uzavírá předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.