16. 02. 2017

Výtěžek z prodeje kalendáře věnovaly dětské onkologii

Deset tisíc korun věnovaly Nemocnici České Budějovice dvě kamarádky - básnířka Věra Hanzalová ze Soběslavi a malířka Daniela Kuruc z Prahy (původně z Českých Budějovic). Jedná se o část výtěžku z prodeje společného kalendáře pro rok 2017, který obě ženy vydaly vlastními silami v nákladu 600 kusů.

„Rozhodly jsme se podpořit dětskou onkologii v Českých Budějovicích, abychom dětem malinko zpříjemnily život. Navázaly jsme na stejný projekt z minulého roku, který měl poměrně velký úspěch. I tehdy jsme věnovaly výtěžek Nemocnici České Budějovice,“ uvedla Daniela Kuruc.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.