kvalita a bezpeci
31. 05. 2016

Výtěžek z fotbalové exhibice pomůže koupit ozařovač krve

Výtěžek z fotbalové exhibice pomůže koupit ozařovač krve

Sto padesát tisíc korun – to je částka, kterou se podařilo vybrat na 9. ročníku charitativní fotbalové exhibice Pomáháme fotbalem, která se uskutečnila v neděli 29. května na stadionu Dynama v Českých Budějovicích. Hvězdy českého sportu a showbyznysu se utkaly ve fotbale, aby pomohly pacientům dětského oddělení českobudějovické nemocnice a svěřencům centra Arpida. Výtěžek ve výši 150 tisíc korun si přitom nemocnice a Arpida rozdělí rovným dílem.

„Našich pětasedmdesáti tisíc korun připojíme k financím, které střádáme na koupi ozařovače krve. Ten pomůže léčbě na naší dětské hematoonkologické stanici,“ řekl primář Dětského oddělení Nemocnice České Budějovice, a. s., MUDr. Vladislav Smrčka.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.