27. 06. 2019

Vysoké náborové příspěvky, ale i podpora stálých zaměstnanců. Vedení Nemocnice České Budějovice představilo balík motivačních nástrojů

Dlouhodobě udržitelný a transparentně definovaný počet vlídných zaměstnanců z pohledu vyváženosti kvality a bezpečí poskytované péče na straně jedné a ekonomických možností na straně druhé. Rozdělení přesčasové práce zohledňující individuální možnosti jednotlivých zaměstnanců. Podpora systematického vzdělávání a předávání erudice. To jsou hlavní cíle personální politiky Nemocnice České Budějovice, a.s. Balík motivačních nástrojů prezentoval Michal Šnorek, předseda představenstva Nemocnice České Budějovice.

Náborový příspěvek ve výši až 350 000 Kč pro lékaře, 100 000 Kč pro všeobecné sestry
a 50 000 Kč pro sanitáře, taková jsou hlavní lákadla pro nové zaměstnance vybraných oddělení. „Myslíme i na studenty určených studijních programů a oborů vysokých škol (všeobecná sestra, porodní asistentka, zdravotnický záchranář, radiologický asistent)
a vyšších odborných škol (diplomovaná všeobecná sestra). Studenti posledních ročníků těchto oborů mohou získat stipendium ve výši 5 000 Kč měsíčně,“
vyjmenovává Michal Šnorek.

Plné znění TZ naleznete:

foto: Českobudějovický deník

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.