kvalita a bezpeci
21. 07. 2016

Výherkyně soutěže získala pobyt na nadstandardním pokoji v porodnici zdarma

Ve úterý došlo v hlavním terminálu naší nemocnice k předání poukazu na třídenní pobyt na nadstandardním pokoji v porodnici, který vyhrála v blogu Na roztrhání zveřejňovaném na zpravodajském portálu Budějcká Drbna Denisa Gregorová! Na druhém místě Monika Lundáková a třetí Petra Komardinová získaly dárkový balíček od dm babybonus Česko. Výherkyním gratulujeme.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.