kvalita a bezpeci
04. 12. 2015

Vánoční Stonožka

Škola při nemocnici pořádá již 19. ročník Vánoční Stonožky. Na 2. patře dětského oddělení si lze prohlédnout adventní dárečky a dekorace zhotovené dětmi, které si lze zakoupit za dobrovolný příspěvek. Výtěžek bude použit pro pořízení pomůcek, her, hraček, výtvarných a pracovních potřeb pro naše dětské pacienty. Akce se koná od 7. 12. do 11. 12. v nemocniční třídě denně od 10 do 16 hodin.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.