13. 02. 2017

Valentýnská akce v nemocniční lékárně

Navštivte 14. 2. od 11.00 do 15:00 naši nemocniční lékárnu.

Proběhne zde promoakce kosmetiky Avene, A-derma, Klorane a Ducray.

Těšit se můžete na profesionální diagnostiku pleti a speciální valentýnské dárky k nákupu.

I nadále probíhá akce "Sbohem akné", kdy na celý sortiment antiaknózní kosmetiky Avene a A-derma platí 100 Kč sleva.

Jako netradiční valentýnský dárek můžete využít i limitovanou edici kartáčků Curaprox v dárkovém setu.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.