18. 09. 2017

V rámci Národního týdne kojení uspořádá Nemocnice České Budějovice osvětovou akci

Nemocnice České Budějovice se připojí k Národnímu týdnu kojení. Ve středu 20. září uspořádá od 11 do 14 hodin osvětovou akci. Místem dění se stane terminál nemocnice.

„Přítomny budou naše laktační poradkyně. Poskytnou odborné poradenství ke kojení a představí vybavení, které je pro maminky vhodné,“ říká tisková mluvčí Nemocnice České Budějovice Iva Nováková a dodává: „Pro klienty naší lékárny máme na středu také připravenou slevovou akci – 20 procent na všechny doplňky stravy a pomůcky na kojení a 10 procent na přípravky firmy Medela.“

Týden kojení se v České republice uskuteční od 18. do 24. září. Naváže na Světový týden kojení, který proběhl 1. až 7. srpna. Každoročně ho vyhlašuje Světová aliance na podporu kojení. Letošní téma znělo Udržme kojení – společně!

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo