01. 04. 2019

V pátek 29. března navštívil přestěhované Psychiatrické oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. ministr zdravotnictví Adam Vojtěch

V pátek 29. 3. 2019 navštívil ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch psychiatrické oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. za doprovodu člena představenstva MUDr. Jaroslava Nováka, MBA a prim. MUDr. Jana Tučka, Ph.D.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.