Medik roku
24. 05. 2016

V nemocničních automatech bude zdravější jídlo

V nemocničních automatech bude zdravější jídlo

V potravinových automatech v areálu Nemocnice České Budějovice, a. s., si bude od počátku června možné zakoupit i produkty odpovídající trendům zdravé výživy. Automaty, které jsou umístěny v nemocničním terminále, v porodnici, na oddělení interny a úrazovém, v pavilonu C a v dolním areálu nemocnice, budou nově nabízet například zdravé sendviče, nápoje slazené stévií, tvarohové krémy či müssli tyčinky.

„Nový sortiment přibude k dosavadní nabídce zboží. Jeho podíl budeme ladit průběžně dle odbytu. V automatech budou nově dostupné i časopisy,“ uvedla Bc. Iva Nováková, MBA, manažerka spokojenosti Nemocnice České Budějovice, a. s.

Novinkou v nabídce potravinových automatů nemocnice reaguje na rostoucí trend zdravého stravování.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo