28. 03. 2018

Ústní, čelistní a obličejová chirurgie Nemocnice České Budějovice se stěhuje do nových prostor

Do přízemí pavilonu C Horního areálu Nemocnice České Budějovice se v těchto dnech stěhuje oddělení Ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Provoz bude v nových prostorách zahájen 3. dubna.

„Jedná se o kompletní přemístění oddělení, tedy ambulantní i lůžkové části,“ informuje mluvčí nemocnice Bc. Iva Nováková, MBA. „Provoz na současném pracovišti je vzhledem k výše uvedenému omezen. Ošetřovány jsou pouze akutní neodkladné případy po předchozí telefonické domluvě odesílající lékaře s lékařem oddělení.“

S přesunem oddělení Ústní, čelistní a obličejové chirurgie souvisí i přemístění ordinace zubní lékařské služby první pomoci. „Ve stávajících prostorách (Dolní areál, pavilon E, 4. patro) bude zubní pohotovost sloužena naposledy dne 2. dubna,“ upozorňuje Bc. Iva Nováková, MBA.

S provozem oddělení Ústní, čelistní a obličejové chirurgie v nových prostorách souvisí několik změn v organizaci provozu ambulancí. Ordinační doba ambulancí je pondělí, středa, čtvrtek a pátek vždy 8 do 15 hodin. „V úterý budou ošetřovány pouze akutní neodkladné případy,“ dodává mluvčí nemocnice.

Nemocnice České Budějovice doporučuje pacientům sledovat webové stránky www.nemcb.cz, kde budou v sekci Oddělení Ústní, čelistní a obličejové chirurgie postupně aktualizovány informace pro pacienty.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo