04. 11. 2019

TalentAkademie v Nemocnici České Budějovice, a.s.

Již potřetí se sešli v Českých Budějovicích talentovaní studenti z několika jihočeských gymnázií.
Tentokrát byla TalentAkademie zaměřena na medicínu.
Kroky studentů tedy dnes logicky zamířily do Nemocnice České Budějovice, a.s., kde se jich ujal přímo předseda představenstva MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.
Studenti navštívili specializovaná pracoviště - hyperbarickou komoru, katetrizační laboratoř či operační sál robotické chirurgie.

Více na: https://www.facebook.com/nemcb/