kvalita a bezpeci
29. 08. 2019

Spolek Nedoklubko věnoval Neonatologickému oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. pelíšky Neobed

Pět pelíšků Neobed v celkové hodnotě 25 200 korun předali ve čtvrtek 29. srpna zástupci spolku Nedoklubko Neonatologickému oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s. Zároveň potěšili maminky předčasně narozených dětí i sourozence nedonošených miminek symbolickými dárky.

Neobed je pelíšek, díky kterému je možné zajistit optimální polohování (navození in utero polohy). Zároveň poskytuje dětem pocit bezpečí a dle klinického hodnocení významně přispívá ke snížení negativního vnímání prostředí intenzivní péče a zvyšuje celkový komfort dítěte.

„Je to úžasná pomůcka. Moc spolku Nedoklubko děkujeme za podporu. Vážíme si jí,“ říká předseda představenstva Nemocnice České Budějovice MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.