12. 08. 2016

Soutěž o letní balíček na dovolenou

Ve spolupráci s naší nemocniční lékárnou jsme připravili soutěž o tři balíčky zdravotnických a kosmetických potřeb pro letní dovolenou. K účasti v závěrečném losování stačí splnit tři jednoduché kroky:

1. být fanouškem facebookového profilu Nemocnice České Budějovice a. s.- oficiální,

2.  sdílet tuto soutěž na svém osobním profilu,

3. napsat do komentáře, jak se jmenují nejnovější noviny Jihočeských nemocnic, které vyšly na přelomu června  a července (odpověď naleznete zde v aktualitách).

Tři vítěze vylosujeme příští pondělí, tedy 15. srpna, po 12. hodině.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.