CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
kvalita a bezpeci
02. 03. 2016

Setkání jihočeských bezlepkářů - přijďte se o celiakii dozvědět více

Nemocnice České Budějovice, a. s., a Sdružení jihočeských celiaků z. s., si tímto dovolují pozvat všechny členy i ostatní bezlepkáře na další bezlepkové setkání, které se uskuteční v sobotu 5. března 2016 od 14 hodin v prostorách vzdělávacího centra Nemocnice České Budějovice, a.s.

Přítomna bude vedle zástupců sdružení především specialistka na problematiku celiakie, dětská gastroenteroložka MUDr. Ivana Ženíšková.
Chybět nebude bezlepkový informační servis, poradenství, témata školního bezlepkového stravování, ochutnávky a prezentace firem vyrábějící bezlepkové potraviny. Připraveny budou rovněž dárky pro děti.

 

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace