10. 08. 2016

Řidiči ujíždí od dopravních nehod bez poskytnutí první pomoci čím dál častěji

Neposkytnutí pomoci přitom může výrazně zhoršit následky pro zraněné. V letošním roce bylo z neposkytnutí první pomoci obviněno již 68 osob, to je výrazně vyšší číslo než za první pololetí loňského roku.

Ministerstvo dopravy chce proto při úpravě bodového systému zvýšit postihy za ujetí od nehody.

Více v reportáži České televize - zde

Jak se chovat u nehody bezpečně?

Základní informace o tom, jak se zachovat, budete-li svědkem či účastníkem dopravní nehody, naleznete ve vzdělávacích materiálech - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.