kvalita a bezpeci
20. 09. 2019

Rekonstrukce RTG pracoviště v pavilonu CH

Vážení pacienti,

jedno ze dvou RTG pracovišť v pavilonu CH prochází rekonstrukcí, při které dojde k obměně RTG přístroje.

Celá akce bude probíhat od 20. 9. 2019 do 16. 10. 2019. V tomto období budou vyšetření prováděna na jednom RTG přístroji a může tak dojít k prodloužení čekání na RTG vyšetření.

Omlouváme se za snížení komfortu Vašeho vyšetření a prosíme Vás o trpělivost. Odstávka jednoho RTG pracoviště povede k modernizaci pracoviště.

Vedení nemocnice

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.