08. 09. 2015

Prim. MUDr. V. Mařík reprezentuje nově ČR v nejvýznamnější světové organizaci plastických chirurgů.

Primář Oddělení plastické chirurgie Nemocnice České Budějovice, a. s., MUDr. Vladimír Mařík se v úterý 1. září stal českým zástupcem v International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), nejvýznamnější organizaci plastických chirurgů na světě. Jeho jmenování proběhlo na základě hlasování čtyřiadvaceti českých plastických chirurgů, kteří jsou členy ISAPS. Do nové funkce ho uvedl Peter Scott z Jihoafrické republiky, který je předsedou národních sekretářů jednotlivých členských zemí.

Tisková zpráva zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.