kvalita a bezpeci
18. 05. 2016

Přijďte spolu s námi 28. 5. fandit dobré věci

Paralympionik Arnošt Petráček je reprezentant České republiky v plavání a řadí se na přední místa ve světovém žebříčku. Arny má od narození vrozenou vadu horních i dolních končetin. U dolních končetin se jedná o luxaci kolenních kloubů a horním končetinám chybí pažní kosti. V současné době se Arny připravuje na paralympijské hry Rio de Janeiro 2016. Jeho příprava je nejenom fyzicky náročná, ale také velmi nákladná. Proto trénujte na Rio s Arnym!

Více informací o této akci se dozvíte - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.