kvalita a bezpeci
12. 05. 2017

Podpořte Arnyho v přípravě na MS v Mexico City

V sobotu 27. května se od 15 hodin uskuteční Běh pro Arnyho. Start a cíl dobročinného závodu bude na parkovišti českobudějovické nemocnice před Sportcentrem Delfín. Celý výtěžek Běhu pro Arnyho bude věnován spolku PRO Arny na přípravu Arnošta Ptáčka na MS v Mexico City. Arny na poslední paralympiádě v Riu de Janeiro 2016 získal v plavání zlatou medaili a je držitelem světového i evropského rekordu. A vy mu můžete pomoci dosáhnout dalších úspěchů. S každým přihlášeným závodníkem bude Arny Mexiku o trochu blíž. Minimální startovné je 62 Kč. Podrobnosti na www.behproarnyho.cz.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.