21. 09. 2016

Pozvánka na fotbalové utkání

Rádi bychom Vás pozvali na utkání Fotbalové národní ligy na Střeleckém ostrově, které se uskuteční tento pátek od 18 hodin.

SK Dynamo se utká s týmem Frýdku Místku.
Akce je vyjádřením uznání SK Dynamo České Budějovice všem zaměstnancům Nemocnice České Budějovice. Slavnostní výkop provede MUDr. Lukáš Nevšímal z Ortopedického oddělení Nemocnice České Budějovice

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.