12. 12. 2019

Poslední číslo Nemocniční zpravodaje roku 2019

Poslední Nemocniční zpravodaj roku 2019 je "nejsilnějším číslem", které jsme dosud vytvořili. Má úctyhodných 36 stran.

Prim. MUDr. Milan Hanzl, Ph.D. odchází po 22,5 letech z čela našeho Neonatologického oddělení. V českobudějovické nemocnici ale zůstává, v odborných ambulancích jej maminky budou potkávat i nadále.

Přečtěte si spolu s námi bilanční rozhovor pana primáře, příběh pacientky Vlaďky, které prasklo aneurysma, nebo rozhovor s vedoucí lékařkou antibiotického střediska MUDr. Magdalénou Horníkovou.

Děkujeme, že nás čtete!

#vicneznemocnice