kvalita a bezpeci
03. 09. 2019

Poprázdninová nabídka nemocniční lékárny

Na měsíc září si připravila naše lékárna další slevovou nabídku. Kromě tradičního letáku s výběrem zajímavých produktů, nepřehlédněte slevovou akci na Vibovit pro děti.

Vibovit je určen pro aktivní děti a obsahuje pouze přírodní barviva, komplex 11 vitamínů a minerálních látek s výbornou ovocnou chutí.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.