17. 12. 2018

PF 2019

Vážení pacienti a zaměstnanci, dovolte nám popřát vám co nejpohodovější vstup do roku 2019. Doufáme, že pro vás bude úspěšný a bezproblémový!

Veškerému zdravotnickému i nezdravotnickému personálu zároveň děkujeme za odvedenou práci v roce 2018 a pacientům za důvěru, kterou se každodenní prací snažíme nezklamat.

Užijte si okouzlující atmosféru končícího roku!

Management Nemocnice České Budějovice

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.