kvalita a bezpeci
22. 06. 2016

Pacientům donese nákupy specializovaná firma

Nákupy potravin, tiskovin nebo kosmetiky zejména pro dlouhodobě ležící pacienty už týden zajišťuje v Nemocnici České Budějovice, a. s., firma Plná taška. Její zaměstnanci donášejí zboží na vybraná oddělení do obou areálů nemocnice.

„Pilotně jsme donáškovou službu spustili v horním areálu nemocnice pro pacienty na 1. oddělení následné péče, rehabilitačním oddělení a na gynekologicko-porodnickém oddělení, v dolním areálu pak na 2. oddělení následné péče a v plicní léčebně. Jedná se o oddělení, kde pacienti leží dlouhodobě, mnohdy nejsou dostatečně pohybliví, proto tuto službu velmi uvítali,“ uvedla manažerka spokojenosti Nemocnice České Budějovice, a. s., Bc. Iva Nováková, MBA.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.