20. 11. 2017

Osvětová akce přiblíží v terminálu českobudějovické nemocnice problematiku plicního onemocnění

Ve středu 22. listopadu se v terminálu naší nemocnice uskuteční osvětová akce zaměřená na plicní onemocnění. Od 10 do 13 hodin poradí zájemcům z řad veřejnosti primářka oddělení léčebny tuberkulózy a respiračních onemocnění.

Akce je určena pro veřejnost, není třeba se předem objednávat. Nemocnice České Budějovice ji připravila společně s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou.

Nemocniční lékárna zároveň připravila na tento den akci na preparáty na odvykání kouření – k zakoupení budou za nákupní cenu.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.