hc
30. 03. 2016

Odbrželi jsme odměnu za výhru v anketě Nejlepší nemocnice ČR 2015

Nemocnice České Budějovice, a. s., která byla v roce 2015 vyhodnocena jako nejlepší nemocnice v České republice, získala dnes odměnou lůžko pro obézní pacienty. Lůžko od firmy Linet v hodnotě vyšší než 100 tisíc korun bude využito na jednotce intenzívní péče Chirurgického oddělení Nemocnice České Budějovice, a. s.

V českobudějovické nemocnici jsou speciální lůžka pro obézní pacienty, tzv. Bariatrická lůžka už na oddělení ARO (1ks), na dětském oddělení (2 ks) a na infekčním oddělení (4 ks). „Na chirurgii se jedná o první takové lůžko,“ uvedl ekonomický ředitel českobudějovické nemocnice Ing. Martin Bláha, MBA.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo