02. 09. 2016

Od pondělí se změní vjezd do nemocnice pro akutní případy

Od pondělí 5. 9. 2016 (od 7 hodin) se změní vjezd do horního areálu českobudějovické nemocnice pro akutní případy. Už nebude možné využívat vjezd z ulice B. Němcové. S akutními případy se bude do areálu největšího jihočeského zdravotnického zařízení vjíždět z ulice L. B. Schneidera.

Důvodem je stavba nového parkoviště. Vedle svého současného návštěvnického parkoviště začínáme budovat přibližně 250 dalších míst pro stání aut. Dvoupodlažní parkoviště bude stát na místě bývalé transfúzní stanice a vjezd na něj bude stejný jako na nynější parkoviště před terminálem nemocnice,“ uvedl předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a. s., MUDr. Břetislav Shon.

Celá tisková zpráva ke stažení- zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.