kvalita a bezpeci
07. 12. 2016

Nutriční terapeuti Nemocnice České Budějovice se starají o bezproblémové stravování pacientů

„Nutriční terapeuti plánují a normují i velmi specifické diety (například dietu při fenylketonurii, veganskou stravu, stravu bezlepkovou, bezlaktózovou a jiné). Jídelní lístky pro pacienty i zaměstnance jsou sestaveny tak, aby vyhovovaly současným trendům v oblasti stravování a zároveň splňovaly požadavky na dietní omezení u jednotlivých diet,“ říká vedoucí nutriční terapeut Nemocnice České Budějovice Bc. Alena Sladká.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.