05. 04. 2019

NOVÝM PŘEDSEDOU PŘEDSTAVENSTVA ČESKOBUDĚJOVICKÉ NEMOCNICE JE MICHAL ŠNOREK

Michal Šnorek se narodil v roce 1982 v Českých Budějovicích. Vystudoval medicínu na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a management zdravotnických služeb na Vysoké škole ekonomické.

Dlouhodobě je součástí vedení Nemocnice České Budějovice, a.s. a účastní se jednání představenstva i dozorčí rady.

Od roku 2014 zastává pozici ředitele Úseku interních oborů. Dne 4. dubna 2019 byl Radou Jihočeského kraje vykonávající působnost valné hromady Nemocnice České Budějovice, a.s. zvolen členem představenstva s účinností ke dni 5. dubna 2019.

Více v medailonku zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.