02. 01. 2020

Novoroční návštěva ministra zdravotnictví na porodnici

Českobudějovickou porodnici 1. ledna 2020 navštívil za doprovodu předsedy představenstva MUDr. Ing. Michala Šnorka, Ph.D, primáře gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Miloše Velemínského, Ph.D. a primáře neonatologického oddělení MUDr. Jiřího Duška ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch.

Dárkem potěšil všechny maminky hospitalizované na stanici šestinedělí.

Pan ministr pogratuloval i mamince narozeného Alexandra, který přišel na svět 1. 1. v 1.54h a je naším prvním miminkem roku 2020.

Všem rodičům gratulujeme a přejeme především hodně zdraví a radosti.