hc
13. 12. 2015

Nové rentgeny zkrátí čekání na vyšetření

Celkem přibližně 31 miliónů korun s přispěním zdrojů EU z Integrovaného operačního programu a státního rozpočtu investovala letos českobudějovická nemocnice do obnovy dosluhujících  a pořízení nových rentgenových přístrojů. Pro pacienty to znamená především zkrácení čekací doby na RTG vyšetření v rámci klíčových oddělení akutní medicíny. Významného zrychlení celého vyšetřovacího procesu se tak dočkali mimo jiné například pacienti dlouhodobě extrémně vytížených úrazových ambulancí.

Více v tiskové zprávě zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo