08. 10. 2015

Nová porodnice a neonatologické oddělení

Již v pondělí 12. října začne matkám a novorozencům v areálu českobudějovické nemocnice sloužit nový objekt perinatologie. Ve středu slavnostně otevřená budova, kam se pod jednu střechu sestěhuje porodnická část gynekologie a novorozenecké oddělení, umožní zvýšit komfort pro rodičky i jejich děti, ale také dál vylepšovat péči zdravotníků o matky a děti, jejichž život ohrožuje rizikové těhotenství, předčasný porod či vážné porodní komplikace.
Zdroj: http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-mamy-a-miminka-maji-novy-nemocnicni-pavilon-20151008.html

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.