kvalita a bezpeci
23. 02. 2017

Nemocniční zpravodaj v novém kabátě

Nachystali jsme si pro naše pacienty a návštěvníky novinku. Moderní a svěžejší vydání Nemocničního zpravodaje! Po třech letech jsme změnili kabát a budeme daleko pružněji reagovat na aktuální dění v nemocnici. Zpravodaj je dostupný i v internetové podobě na webových stránkách nemocnice, k jeho odběru se zde navíc může prostřednictvím newsletteru přihlásit úplně každý.

Více na: http://bit.ly/Odber_Zpravodaje.

Zpravodaj bude vycházet častěji a nabídne pacientům v čekárnách zajímavá témata a rozhovory. V prvním čísle například s plastickým chirurgem Vladimírem Maříkem nebo neurochirurgem Jiřím Fiedlerem.

Celá tisková zpráva - zde

Celý zpravodaj si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.