kvalita a bezpeci
12. 04. 2018

Nemocniční zpravodaj ke stažení na webu!

Aktuální zpravodaj Nemocnice České Budějovice je nyní i v elektronické verzi. Jeho obsah je opět výživný! A co víc – přidali jsme čtyři strany navíc.

Přečíst si můžete například o prestižní stáži MUDr. Fiedlera v japonském Sapporu, dále o léčbě akutní lymfoblastické leukémie u dětí v naší nemocnici či mezinárodním traumatologickém kongresu v Dubaji, kterého jsme se také zúčastnili.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.