01. 03. 2018

Nemocniční lékárna podpoří kampaň Nevzpomínám si, zapomínám

Nevzpomínám si, zapomínám. Tak se jmenuje kampaň České lékařské komory, ke které se připojí o lékárna Nemocni České Budějovice.

Od 5. do 11. března budou v lékárně probíhat poradenské konzultace a zájemci si budou moci zakoupit cenově zvýhodněné přípravky na podporu mozkové činnosti. Akce se uskuteční v rámci Evropského dne mozku, který připadá na 11. března.

Foto: flicker.com

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001.