10. 03. 2016

Nemocnice zefektivní dopravu v areálu

Nemocnice zefektivní dopravu v areálu

Nemocnice České Budějovice, a. s., zlepší dopravní propojení ve svém horním areálu, které využívají zejména sanitní vozy nebo v akutních případech i pacienti. Sanitky tak budou moci projíždět nově i kolem budovy vedení společnosti. V prostoru mezi Pavilonem C a bistrem Madetka bude zaveden obousměrný provoz a zrušeno nynější stání pro vozidla.

„Důvodem těchto změn je vybudování nového vjezdu pro sanitky z ulice L. B. Schneidera, který začneme využívat během několika týdnů. Sanitky tak do areálu už nebudou vjíždět z ulice B. Němcové. Právě kvůli novému vjezdu ze Schneiderovy ulice zavádíme obousměrný provoz před Pavilonem C a nově vybudujeme komunikaci kolem budovy vedení společnosti, která v budoucnu povede až na oddělení ARO,“ uvedl vedoucí technického úseku Nemocnice České Budějovice, a. s., Zdeněk Marcín.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.