CZ / EN
free wifi ikona youtube kanal facebook
Víc než nemocnice.
oceneni
kvalita a bezpeci
10. 11. 2015

Nemocnice České Budějovice, a.s. zahájila provoz nové magnetické rezonance

Investice do moderní technologie dosáhla 36 miliónů korun

Českobudějovická nemocnice zahájila provoz nové magnetické rezonance (MR). Moderní diagnostické zařízení za přibližně 36 miliónů korun podstatně zvýší možnosti, rozsah, kvalitu i komfort realizovaných vyšetření.

Nový přístroj s magnetickým polem 3 Tesla nabízí nejen širší diagnostické využití, ale také přesnější a detailnější zobrazení, než jeho předchůdce. Díky většímu vyšetřovacímu portálu je zde více prostoru, což znamená, že celé vyšetření je pro pacienta mnohem komfortnější. Jednotlivé techniky se zkracují a tím se částečně zkracuje i jeho pobyt v tomto prostředí. Oproti původní rezonanci je nová také méně hlučná,“ konstatoval primář Radiologického oddělení Nemocnice České Budějovice, a. s., MUDr. Petr Lhoták.

Více v tiskové zprávě - ZDE

Fotogalerie - ZDE

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin logo Společnost pro ranou péči ISO 27001.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace