09. 11. 2015

Nemocnice České Budějovice, a.s. se zapojí do kampaně k Evropskému antibiotickému dni

Stejně jako v uplynulých letech se i v tomto roce Nemocnice České Budějovice, a. s., připojí k Evropskému antibiotickému dni. Jeho smyslem je upozornit na rizika spojená s nevhodným užíváním antibiotik. Tento den připadá každoročně na 18. listopad a jeho přípravu od roku 2008 koordinuje Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí.

V rámci antibiotického dne připravuje Nemocnice České Budějovice, a. s., několik akcí. Kampaň přitom bude pořádat nejen v rámci jednoho dne, nýbrž po celý týden od 16. listopadu.

Více v tiskové zprávě - ZDE

Video k EAAD zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.