17. 03. 2016

Nemocnice ruší od 18. 3. zákaz návštěv

Po téměř měsíci a půl se Nemocnice České Budějovice, a. s.,  znovu otevírá návštěvám. Vzhledem k poklesu výskytu chřipky a jiných respiračních onemocnění předseda představenstva českobudějovické nemocnice MUDr. Břetislav Shon s účinností od zítřejšího  dne (18. 3.) odvolal zákaz návštěv na lůžkových odděleních nemocnice. Návštěvy u pacientů tak mohou probíhat ve standardním režimu.

„S ohledem na naše pacienty a také zaměstnance zároveň žádáme o omezení návštěv, pokud se u příbuzných nebo blízkých pacientů projeví známky akutní respirační infekce,“ řekl Břetislav Shon.

Nemocnice k zákazu návštěv přistoupila letos 8. února kvůli ochraně pacientů před virovým chřipkovým onemocněním, které může výrazně zkomplikovat jakékoliv onemocnění pacientů.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.