17. 02. 2017

Nemocnice odvolává od pondělí 20. 2. 2017 zákaz návštěv

Nemocnice České Budějovice a Nemocnice Strakonice odvolávají od pondělí 20. února zákaz návštěv

Od pondělí 20. února budou opět povoleny návštěvy pacientů Nemocnice České Budějovice a Nemocnice Strakonice. Důvodem zrušení zákazu návštěv je klesající nemocnost akutních respiračních onemocnění. Na Českobudějovicku klesla oproti předešlému týdnu o 16,4 %, na Strakonicku o 1,5 %.

Pokles v českobudějovickém regionu zaznamenaly všechny věkové kategorie. Vůbec největší (24,7 procent) zaznamenala věková kategorie 25 - 59 let. Celkově podle posledních údajů hygieniků onemocnělo na okrese 1457 lidí na 100 tisíc obyvatel.

Více v tiskové zprávě - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace ISO 27001. logo