22. 03. 2016

Nemocnice nabídne nastávajícím maminkám PŘEDPORODNÍ KURZY zdarma

Budoucí maminky mohou navštěvovat bezplatné kurzy v nemocnici

Šestého dubna startuje historicky první předporodní kurz, který pořádá českobudějovická nemocnice pro nastávající maminky. Zájemkyně se na něj mohou hlásit od čtvrtka 24. března na webových stránkách nemocnice www.nemcb.cz v sekci gynekologicko-porodnické oddělení. Účast v kurzu je bezplatná.

„První kurz začíná ve středu 6. dubna a bude se skládat z celkem čtyř lekcí, které se budou konat po týdnu, vždy ve středu většinou mezi čtrnáctou a šestnáctou hodinou. Kurz bude zahrnovat teoretickou část, ale i praktické nácviky porodu a cvičení vhodné pro nastávající maminky. Jeho součástí budou i informace o péči o novorozence a kojení. Budoucí rodičky si dále mohou prohlédnout porodní sály, získat informace o anestezii, využívané u porodu,“ uvedla manažerka spokojenosti Nemocnice České Budějovice, a. s., Bc. Iva Nováková, MBA.

Celá tisková zpráva - zde

Bližší informace o předporodních kurzech lze získat na e-mailové adrese: kurzy@nemcb.cb.

Více informací a registrační formulář - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.