hc
12. 04. 2017

Nemocnice dozná na jaře dalších výrazných změn

Duben a květen jsou v letošním roce velmi důležitými měsíci pro Nemocnici České Budějovice. za týden dojde k dlouho očekávanému otevření zrekonstruovaného pavilonu Z, kam se přestěhují oddělení gynekologie a urologie. Začala také výstavba nových prostor mateřské školky a v neposlední řadě se ke konci blíží práce na dvoupatrovém parkovišti.

Rekonstrukce pavilonu Z začala na jaře loňského roku. Včetně investičních nákladů bylo na stavbu vynaloženo 134 milionů korun včetně DPH. „Celá investice byla financována z vlastních zdrojů, což znamená, že nebyla pro tuto rekonstrukci čerpána žádná dotace, a to ani z Evropské unie. Všechny prostředky jsou příjmem nemocnice za vykázanou činnost a zdravotní péči, případně za některé komerční úkony,“ přibližuje vedoucí Oddělení stavebních investic Nemocnice České Budějovice František Bostl.

Celá tisková zpráva - zde

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje ISO 27001. logo