17. 05. 2018

Nemocnice České Budějovice zve na preventivní osvětovou akci zaměřenou na rakovinu kůže

V konzultační místnosti veřejné lékárny Nemocnice České Budějovice se ve čtvrtek 24. května uskuteční Den zdraví zaměřený na prevenci proti kožním nádorům.

„Cílem je upozornit na rizika této choroby. Melanom je velmi zhoubný nádor kůže, jehož příčinou mohou být změněná pigmentová znaménka,“ upozorňuje mluvčíNemocnice České Budějovice Bc. Iva Nováková, MBA.

Právě pigmentová znaménka si mohou zájemci nechat přijít zdarma vyšetřit.„V konzultační místnosti veřejné lékárny bude k dispozici lékařka z kožního oddělení,“ dodává Iva Nováková.

Akce se uskuteční od 12 do 16 hodin v konzultanční místnosti veřejné lékárny.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.