08. 12. 2016

Nemocnice České Budějovice zakoupila z vlastních peněz dva nové sanitní vozy

Pracoviště zdravotní dopravy Oddělení obslužných činností uskuteční měsíčně téměř tři tisíce převozů pacientů v rámci areálů Nemocnice České Budějovice. „Jedná se o převozy na odborná vyšetření nebo při přeložení na další pracoviště. K tomuto účelu jsou k dispozici celkem čtyři speciálně vybavené sanitní automobily,“ říká Zdeněk Marcín, vedoucí Oddělení obslužných činností.

Lékárna Nemocnice České Budějovice a.s. Jihoceske nemocnice verejne zakazky Certifikát kvality a bezpečí zdravotni klaun Jihočeský Kraj Diecézní charita České Budějovice Chatový tábor Slavkov Kapka Naděje logo katolicika asociace logo hospitalin ISO 27001.