18. 09. 2020

Nemocnice České Budějovice žádá veřejnost o omezení návštěv u krátce hospitalizovaných pacientů

S ohledem na vývoj epidemiologické situace se obrací vedení Nemocnice České Budějovice, a.s. na veřejnost s žádostí o omezení návštěv u krátce hospitalizovaných pacientů a omezení počtu doprovodů pacientů k vyšetření.

Námi uvedená doporučení vnímáme jako řešení, abychom nemuseli co nejdéle přistoupit k plošnému zákazu návštěv. Zejména pro starší a dlouhodobě hospitalizované pacienty je možnost návštěvy důležitým prvkem celé léčby. Bez kontaktu se svými blízkými pacienti strádají,“ sdělil předseda představenstva Nemocnice České Budějovice, a.s. MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D.

V případě, že k návštěvě dojde, platí nadále beze změny režim omezení návštěv.