21. 02. 2020

Nemocnice České Budějovice ruší omezení návštěv

Vzhledem k dalšímu významnému poklesu akutních respiračních onemocnění, včetně chřipky, ruší Nemocnice České Budějovice od 22. 2. 2020 omezení návštěv, které platilo od 28. 1. 2020.

Našim zaměstnancům, pacientům a jejich blízkým děkujeme za to, že respektovali režim omezení návštěv a zasloužili se tím o co nejmenší šíření respiračních onemocnění.

Nadále prosíme osoby, které zvažují návštěvu v nemocnici, aby ji odložili, mají-li příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, zvýšená teplota, bolest v krku nebo bolesti svalů).

Důležité pro omezení šíření infekcí je také správné mytí rukou teplou vodou a mýdlem, k dispozici je instruktážní video českobudějovické nemocnice na