15. 02. 2017

Lékař/lékařka pro Onkologické oddělení

Odbornost: klinická onkologie

Požadavky:

Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb. v platném znění. Atestace v oboru klinická onkologie nebo minimálně v předatestační přípravě, dokončený základní interní kmen nebo příprava na dokončení předností. Možnost nástupu i lékařů absolventů LF.

Nabízíme:

Zajímavou práci na velmi dobře vybaveném akreditovaném krajském pracovišti ve specializovaném týmu v rámci Komplexního onkologického centra, v případě absolventů přípravu na atestaci z klinické onkologie s výhledovou specializací na některou z hlavních onkologických diagnóz.  Práci v příjemném kolektivu, dobré podmínky pro odborný růst, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, týden dovolené navíc nad stanovený rámec, možnost celoživotního vzdělávání. Mzdové podmínky podle platného mzdového předpisu nemocnice (například lékař absolvent do ukončení základního kmene – 28 520 korun měsíčně bez služeb).

Primář MUDr. Václav Janovský – Onkologické oddělení Nemocnice České Budějovice,

tel.: 38 787 5000-5001, e-mail: janovsky@nemcb.cz.

Lékař/lékařka pro Onkologické oddělení

Odbornost: radiační onkologie

Primář MUDr. Václav Janovský – Onkologické oddělení Nemocnice České Budějovice,

tel.: 38 787 5000-5001, e-mail: janovsky@nemcb.cz.

Lékař/lékařka pro Urologické oddělení

Požadavky:

Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb. v platném znění. Atestace v oboru, dokončený základní interní kmen nebo příprava na dokončení předností. Možnost nástupu i lékařů absolventů LF.

Nabízíme:

Zajímavou práci na velmi dobře vybaveném akreditovaném krajském pracovišti. Práci v příjemném kolektivu, dobré podmínky pro odborný růst, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, týden dovolené navíc nad stanovený rámec, možnost celoživotního vzdělávání. Mzdové podmínky podle platného mzdového předpisu nemocnice (například lékař absolvent do ukončení základního kmene – 28 520 korun měsíčně bez služeb).

Primář MUDr. Miloš Fiala  – Urologické oddělení Nemocnice České Budějovice,

tel.: 38 787 5200-5201, e-mail: fiala@nemcb.cz.